ایران کد - بارکد بین المللی و فروشگاهی

نمایندگی ایران کد

نمایندگی ایران کد, ایران کد تقریبا در کل کشور نماینده دارد، نمایندگی ایران کد اصفهان، نمایندگی ایران کد تهران ، نمایندگی ایران کد مشهد که مجاز به ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی ایران کد بوده و مجوز ارائه خدمات به کل کشور را دارد، نماینده هایی که بعضا ۱۵ سال است به تولید کنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان خرد و کلان در کل کشور خدمت می کنند مانند شرکت مشاوران مشکات شرق.

برخی از استانها یک نماینده و برخی دو نمایندگی ایران کد دارند، و تهران بیشترین تعداد نمایندگی ایران کد را دارد.

با انتخاب یک نمایدگی ایران کد به عنوان نماینده خود، کلیه خدمات شما توسط آن نماینده ارائه می شود و امکان تغییر آن نه اینکه وجود نداشته باشد ولی بسیار زمانبر و دشوار است.

پس بهتر است قبل از انتخاب نماینده ایران کد خود ۲ تا ۳ دقیقه این مطلب را مطالعه کرده و سپس تصمیم بگیرید.

 • کل فرآیند ایران کد و بارکد بین المللی یک روز کاری زمان لازم دارد نه بیشتر.
 • ثبت نام در ایران کد کاملا غیر حضوریست.
 • پولی به نماینده خود پرداخت نمی کنید و کل مبلغ پیش فاکتور به خساب مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران واریز می شود.
 • مدارک را از طریق ایمیل یا واتس اپ برای نماینده ارسال می کنید.
 • در سیستم نام کاربری و گذرواژه خواهید داشت و لیست کل بارکدها و پرداختهای خود را می بینید.

در صورتی که نماینده خودرا شرکت مشاوران مشکات شرق انتخاب نمائید، همه موترد ذکر شده در بالا را تجربه خواهید نمود.

لطفا برای دریافت خدمات ثبت نام و عضویت در ایران کد با شماره ۰۹۳۰۳۰۰۹۰۹۸ تماس حاصل فرمائید.

پست شده در ایران کد

سریعترین روش دریافت بارکد کالا

سریعترین روش دریافت بارکد کالا، فقط و فقط ارتباط با نماینده رسمی استان خراسان رضوی شرکت مشاوران مشکات شرق می باشد، بعد از ۱۴ سال فعالیت تخصصی در ثبت و صدور ایران کد و بارکد بین المللی GS1 یا همان بارکدهای فروشگاهی ثابت نموده ایم در کل کشور تنها نماینده ای که یک روزه و نهایتا دو روزه بارکد های نهایی شده و آماده چاپ را به مشتری تحویل می نماید ما هستیم.

وعده های ثبت نام سریع سایرین تا عمل ما بسیار فاصله دارد.

در شرکت مشاوران مشکات شرق فرآیند ثبت نام ایران کد و بارکد GS1 یا فروشگاهی به این ترتیب می باشد:

 1. متقاضی دریافت بارکد محصول، تصویر کارت ملی خود را به شماره ۰۹۳۰۳۰۰۹۰۹۸ از طریق واتس آپ ارسال می نماید. (اگر شرکت ثبت شده هستید تصویر اسناد هویتی را نیز بفرستید)
 2. لیست محصولات خودرا به صورت تیتروار در فایل متنی نوشته و ارسال نمائید.
 3. مدارک شما در سیستم یکپارچه شماره گذاری کالا ثبت شده و تعداد بارکد درخواستی شما در فاکتور درج می شود.
 4. سیستم پس از تائید اسناد و کدهای ملی پیشفاکتوری را صادر و شناسه پرداختی منحصر به فرد برای متقاضی در نظر می گیرد.
 5. نیم ساعت پس از واریز پیشفاکتور به صورت آنلاین، کد عضویت متقاضی مشخص و در سیستم ثبت می شود.
 6. پس از آن نماینده مجاز است مشخصات فنی محصولات لیست شده را در سیستم ثبت و از متقاضی تائیدیه نهایی دریافت کند.
 7. حدودا ۱ ساعت بعد از تائید مشخصات فنی هر بارکد توسط متقاضی، بارکد نهایی آماده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
 8. کل فرآیند یک صیح تا ظهر و نهایتا اگر پرداختی آنلاین نباشد یا دیرتر پرداخت شود، روز بعد سایر عملیات تائید نهایی می شود.
 9. نهایتا بدون پرداخت یک ریال هزینه اضافه، صرفا با پرداخت فاکتور اصلی به حساب مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران شماره حساب ۱۳۰۰۳۰۰/۴۱ بانک ملت – گواهی عضویت و لیست بارکدها به متقاضی تحویل می شود

توجه فرمائید که این فرآیند کاملا غیر حضوری بوده و کلیه متقاضیان که نیاز به اصل فاکتور مهر شده برای ارائه به سازمان امور مالیاتی دارند، اصل سیاهه مالی خودرا از طریق پست دریافت خواهند نمود.

برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۷۱۳۴۴۹۴ آقای فتاحی تماس بگیرید.

پست شده در ایران کد

حوزه های فعالیت ایران کد

حوزه های فعالیت ایران کد

نظامهای استاندارد GS1 پشتيبان زنجيره‌های تأمين می باشند، هزينه‌ها را کم کرده، سرعت در امور توزیع کالا را بالا برده و منجر به بهره‌وری زیادی در صنايع مختلف شده اند. اما حوزه‌های اصلی فعاليت این سازمان به چهار دسته زیر تقسيم می شود:

مواد غذایی

حمل و نقل و لجستیک

بهداشت و درمان

خرده فروشی

پست شده در ایران کد

چرا بارکد بین المللی؟

چرا بارکد بین المللی؟ صدای بوق بارکد خوان ها در روز بيشتر از پنج ميليارد دفعه شنيده می شود، با هر بیپ کدی از بارکدهای فروشگاهی GS1 خوانده شده و در سبد خرید مشتری جایی می گیرد.

چابكی صنعت خرده‌ فروشی هر روز نيازهای بیشتری از مصرف‌ كنندگان را مرتفع می كند. جی اس وان GS1 با استانداردسازی این فرآیند عمليات خرده‌ فروشی يكپارچه و مديريت موجودی را بهينه می کند.

پست شده در ایران کد

مدت زمان دریافت ایران کد

مدت زمان دریافت ایران کد دو روز کاریست، یعنی بغیر ای پنج شنبه و جمعه، در تمام ایام هفته می توانید یک یا دو روزه برای محصولات خود بارکد بین المللی یا همان بارکد فروشگاهی ثبت و استفاده کنید.

اتفاق های خوبی در راه است.

بعد از چاپ بارکد بین المللی که به صورت یکتا در تمام دنیا بنام محصول شما ثبت شده، دروازه های فروشگاه های زنجیره ای نه تنها ایران، بلکه ویترین و قفسه های فروشگاه های زنجیره ای کل دنیا پذیرای محصول شما خواهند بود.

این بدان معناست که ای بین میلیونها صدای بیپ دستگاه بارکدخوان های سراسر جهان، درصدی مربوط به شماست. درصدی که می تواند با مدیریت درست هر روز افزوده شود.

پست شده در ایران کد

آزادسازی کدهای اعضای بدهکار

آزادسازی کدهای اعضای بدهکار به دلیل کمبود کدهای بین المللی قابل ارائه به تولید کنندهایی که کالای خودرا در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می کنند اتفاق می افتد.

از اینرو تمامی اعضایی که حق اشتراک سالانه خودرا پرداخت نمی کنند و از تاریخ غیر فعال شدنشان بیش از ۳ سال گذشته است این بدان معناست که ایشان از بارکدهای ثبت شده برای محصولاتش استفاده نکرده و با این بارکدها محصولی در چرخه بازار ندارد.

در این صورت است که کد عضویت ایشان آزاد شده و برای متقاضی بعدی ثبت می گردد.

تداخل بارکدهای فروشگاهی مابین کسی که قبلا کد عضویتی را در اختیار داشته و شخصی که درحال حاضر مالک آن کد می باشد ممکن است اتفاق بیفتد، در اینصورت از نظر حقوقی اولویت با کسی است که کد عضویت به نام اوست نه کسی که قبلا مالک آن کد عضویت بوده.

پست شده در ایران کد با برچسب: , , , , , , ,

در بایگانی